Bezpečná opakovaná platba

Uložte si bezpečně svou platební kartu a plaťte pohodlně a rychle.


Díky spolupráci s Komerční bankou a.s. si nyní můžete do svého účtu přiřadit data ze své platební karty a zaplatit tak za Vaši zakázku jednoduše, rychle, pohodlně a bezpečně. Už nemusíte při každé další platbě složitě zadávat údaje z Vaší karty. Zaplatit tak můžete, i když u sebe nemáte svoji platební kartu. Tuto službu poskytujeme našim zákazníkům zcela zdarma.

Jak služba funguje?


Při platbě zakázky zvolte možnost Platba kartou. Při výběru typu karty je možnost zaškrtnout Uložit bezpečně platební kartu pro další platbu? Po zadání údajů z Vaší platební karty (číslo + expirace + CV kód) v platobní bráně a zaplacení transakce nám vygeneruje Komerční banka a.s. pro Vaší platební kartu unikátní kód. Ten bude spárován s Vaším uživatelským účtem na SuperSoused.cz - nemáme tedy u nás Vaše platební údaje. Při další platbě stačí pouze vybrat platební metodu Moje karta přidaná z předchozí platby a potvrdit platbu.

Je to bezpečné?


Ve vašem uživatelském účtu nejsou uložena data z platební karty. Ukládá se pouze unikátní kód vygenerovaný Komerční bankou a.s., která drží na své straně potřebné údaje o platební kartě. Tento unikátní kód je pevně spárován s bankovním účtem SuperSoused.cz. Není tedy možné provést platbu na jiný účet. V celém průběhu platby se tak vaše osobní údaje ani číslo karty nevyskytuje. Platba je ještě bezpečnější, jednodušší a rychlejší.

Máte otázky? Napište nám na pomoc@supersoused.cz nebo nám zavolejte 725 566 601.