Musíme si pomáhat

Pomáhejme si v době koronaviru. Chcete se zapojit a pomoci zajistit doručování léků, s péčí o domácí mazlíčky či jinými službami lidem nejvíc ohroženým koronavirovou infekcí?

 

Zaregistrujte se jako Super soused ke speciálně vytvořené službě sousedská výpomoc, a to v lokalitě, ve které jste schopni a ochotni pomáhat. O veškerých zakázkách žádosti o pomoc budete informování e-mailem, pod kterým se registrujete nebo si stáhněte naši aplikaci.

 

Zaregistrovat se jako Super soused

 

 

Jak to funguje?

 

 

Zaregistrujte se

Zaregistrujte se jako Super soused , jednoduše, rychle, online a bez závazků..

Přihlaste se ke službě sousedská výpomoc

Vytvořili jsme speciální službu sousedská výpomoc. K této službě se přihlaste v druhém kroku registrace. Taktéž si zde zvolte lokality, ve kterých chcete pomáhat.

Vyčkejte na zakázky

Jakmile obdržíme zakázku na žádost o pomoc ve Vaší lokalitě, upozorníme Vás e-mailem nebo přes naši aplikaci. Pak už jen stačí nabídnout svoji pomoc podáním nabídky za 1 Kč. Jak poznáte takovou zakázku? Ve správě zakázek nemá zakázka ikonku, taktéž si zakázku jednoduše vyfiltrujete v Aktuálních zakázkách.

Tato služba je vytvořena za účelem pomoci

Služby sousedské výpomoci jsou zdarma, na Vaše nabídky za 1 Kč uplatňuje žadatel o pomoc slevový kód ve stejné hodnotě. Jakmile si Vás poptávající vybere, zobrazíme Vám kontaktní údaje a taktéž budete moci komunikovat přes soukromý chat. Buďte obezřetní, používejte roušky a dezinfekční přípravky.

 

Zaregistrovat se jako Super soused

 

 

Panika není na místě, opatrnost a ohleduplnost však rozhodně ano

    • Než jedete na zakázku k zákazníkovi - vždy si ověřte, zda není zákazník v karanténě. Ptejte se na zdravotní stav zákazníka. Nepodávejte zákazníkům ruce. Dbejte na zvýšenou hygienu rukou a používejte desinfekci. Kýchejte do předloktí, nikoli do dlaní. Noste roušky (i doma ušité). Nepřijímejte hotovost a ani s ní neplaťte.

 

 

 

Děkujeme, že pomáháte

 

Tým Supersoused.cz