Musíme si pomáhat

Pomáháme si v době koronaviru. Potřebujete doma pomoci, dovézt léky nebo se postarat o Vašeho domácího mazlíčka? Naši Super sousedé Vám pomohou.

 

Řada seniorů nemá v okolí nikoho, kdo by jim pomohl v domácnosti a překonat problémy spojené s "koronavirovým režimu". Nikdo by neměl zůstat bez pomoci. Proto nabízíme pomoc a propojíme Vás s dobrovolníky, kteří Vám doma pomohou.

 

anebo
Volejte 725 566 601

V pracovní dny od 9:00 do 16:00 hod

 

 

Jak to funguje?

 

Zadejte si zakázku na sousedskou výpomoc . Z technických i bezpečnostních důvodů obdržíte nabídku od dobrovolníků na 1 Kč. Jakmile si vyberte svého dobrovolníka, při platbě uplatněte slevový kód na 1 Kč. Následně Vás propojíme a otevřeme soukromý chat.

 
slevový kód: POMOC

 

 

Zadejte si svou zakázku

Zadejte zdarma na www.supersoused.cz , jednoduše a rychle svoji zakázku na službu, se kterou potřebujete pomoci.

Vyčkejte na nabídku pomoci

Vaši zakázku rozešleme registrovaným Super sousedům z Vašeho okolí. Super sousedé se jako dobrovolníci mohou o Vaši zakázku ucházet podáním cenové nabídky za 1 Kč.

Vyberte si svého Super Souseda

Svého Super Souseda si vyberete kliknutím na tlačítko Akceptovat nabídku. Následně uplatníte slevový kód na 1 Kč: POMOC a my Vás propojíme. Zároveň budete mít možnost využít soukromých zpráv.

Tato služba je vytvořena za účelem pomoci

Za služby nic neplatíte, proto akceptujete nabídky za 1 Kč a následně uplatňujete slevu stejné hodnoty. Nemusíte mít obavy, Vaše kontaktní údaje (telefon, adresa, e-mail) budou zveřejněny až Vámi vybranému Super sousedovi.

 

 

anebo
Volejte 725 566 601

V pracovní dny od 9:00 do 16:00 hod