Osobní profil

Více informací o Vás:

Zdrávím. Jmenuji se Vadym, celý život co sebe pamatuji se zajímám o techniku, kutilství, modelářství, makerství apod. Nabízím pomoc v různých odvětvích - od hodinového manžela do drobných stavebních a instalatérských prácí:
- Hodinový manžel: různá pomoc v domácnosti, řešení problémů typu "něco nedrží, nevísí, nesvítí, protéká, jiskří apod."
- Elektro: drobné práce - pájení sluchátek, konektorů, PCB, oprava vidlic a kabelů spotřebiců, oprava malých spotřebičů, zásuvek a vypinačů.
- Drobné stavební a instalatérské práce: něco provrtat, vyřezat, zbrousit, oprava nábytku, lepení, oprava a úprava výrobků ze dřeva, plastu nebo kovu. Zavěšení poliček, sití na okna, světel apod.
- Drobné designerské a kutilské práce: individuální řešení, návrh a výroba mechanických dílů nebo dekorací. Laserové řezání, gravirování (překližka, plexisklo), 3d tisk.
- Ostatní: pomoc při stěhování, doprava a skládání nábytku.
Zatím žádné hodnocení
montování a skládání nábytku instalatérské práce vrtání oprava a zapojení spotřebičů (sporák, myčka, a pod.) výměna vypínačů, zásuvek a světel výměna žárovek
Hodnotili 3 uživatelé
instalatérské práce elektroinstalační práce drobné stavební práce truhlářské a stolařské práce
Zatím žádné hodnocení
instalace počítače, tiskárny, a pod. oprava počítače, tiskárny, a pod. instalace TV, set-top boxu, domácího kina oprava a zapojení spotřebičů (sporák, myčka, a pod.)
Zatím žádné hodnocení
převoz nábytku a věcí vyklízení bytů vyklízení sklepa, garáže balení při stěhování stěhování odvoz do sběrného dvoru dovoz zboží
Zatím žádné hodnocení
Dovoz nákupu Venčení domácích mazlíčků Pomoc s drobnými domácími pracemi Jiné

Lokality:

Pracuji v těchto lokalitách: Praha Brno
Praha
Praha
Praha 1 Praha 2 Praha 3 Praha 4 Praha 5 Praha 6 Praha 7 Praha 8 Praha 9 Praha 10 Praha 11 Praha 12 Praha 13 Praha 14 Praha 15 Praha 16 Praha 17 Praha 18 Praha 19 Praha 20 Praha 21 Praha 22
Praha Východ Praha Západ
Brno
Brno
Bohunice Bosonohy Brno - střed Bystrc Brno - sever Černovice Brno - jih Chrlice Ivanovice Jehnice Jundrov Kníničky Kohoutovice Komín Královo Pole Líšeň Maloměřice a Obřany Medlánky Nový Lískovec Ořešín Řečkovice a Mokrá Hora Slatina Starý Lískovec Tuřany Útěchov Vinohrady Žabovřesky Žebětín Židenice
Brno venkov
Filtrovat podle druhu zakázky:
 • Kateřina F.
  25.07.2020

  Zasíťování okna

  drobné stavební práce
  Skvěle a precizně odvedená práce. Výborná domluva, dodržení termínu. Vadym je velmi šikovný a vstřícný. Vřele doporučuji!
 • Michal S.
  29.07.2020

  Patro v předsíni

  drobné stavební práce
  Vše v pořádku
 • Denisa M.
  20.08.2020

  Detekovani elektriky a plast.trubek ve zdi + navrtani vesaku

  elektroinstalační práce
  Vse supr, doporucuji.
Zatím pro mě nikdo nic neudělal.