Tato zakázka již není aktuální. Vyberte si z ostatních aktuálních zakázek.

Úpravy a přestavby v domácnosti / osazení dveří a zárubní

Repas / renovácia dverí

Místo: Praha 2
Termín zakázky: Termín je na domluvě
Neaktivní
Andrea K. Zatím žádné hodnocení
Detail zakázky:

Nájde sa nejaký šikovný muž, ktorý za rozumnú cenu vie repasovať dvere?

Rozsah práce: 2 dvere vrátane zárubni (do spálne a obývačky)

Termín a čas realizace: Dohodou - Termín je na domluvě

Přehled nabídek:

 • Hodnotilo 112 uživatelů
  čas realizace: po dohodě

  nabízená cena:

  6 000,00 Kč
  Detail nabídky:

  Dobrý den, cena zahrnuje: odstranění puvodnich nateru louhováním, tmeleni, broušení, základní a vrchni nater.

  Datum a čas realizace: po dohodě
 • Hodnotilo 200 uživatelů
  čas realizace: po dohodě

  nabízená cena:

  12 000,00 Kč
  Detail nabídky:

  Datum a čas realizace: po dohodě
 • Hodnotilo 37 uživatelů
  čas realizace: po dohodě

  nabízená cena:

  8 000,00 Kč
  Detail nabídky:

  Datum a čas realizace: po dohodě
Doplňující otázky:
 • Andrea K. odpověděl na nabídku Maluji L.: Dobrý deň, ďakujem za Vašu ponuku. Cena tedda za 2 dvere /dvere do obývačky a do spálneso zárubňami/. Koľko času je potrebné na repas dvier? Kedy možete? Najbližší voľný termín? Ja totiž možem napríklad v dňoch od 18-22/8 alebo od 27/8 - 2/9/2018. Potom až od 22/9/2018.
  • Maluji L.: Dobrý den, cena je uvedena bez zárubní. Tedy pouze dveře. (Zárubně 2ks 2000,-Kc)
   Dveře budou repasovany mimo byt! Louhování a neutralizace dveří cca 10dni.Takze celkem cca 15dni by jste byli bez dveří
   • Andrea K. odpověděl na nabídku Maluji L.: tudiz cena je 8000 za dvoje dvere a zarubne. a co zamek/klika na dverich? take tedy vymenite?
    • Maluji L.: Ano cena by byla 8000,- plus materiál.
     Kliky a zámky lze buď vyměnit, nebo po domluvě nechat zrepasovat a vyleštit, možnost výroby klíčů do původního zámku
     • Andrea K.: Myslela jsem, že v té ceně je včetně materiálu. O Jaký další materiál se tedy jedná? Kliky je potřeba vyměnit, ale podívám / koupím co se mi bude líbit. Kam dveře dovezete, Kde vaše firma sídlí, adresa & web stránky?
      • Maluji L.: Materiál doporučený:
       tmel hrubý + 220kc
       tmel jemný + 250kc
       barva základová + 400kc
       barva vrchní + 700kc
       Používám a doporučuji vysoce kvalitní barvy Dulux
       Dveře budou odvezeny do louharny která se specializuje na zakázkové opravy a repase starožitnosti a nábytku.
       Poté převezeny ke mně na dílnu a následně již hotové dovezeny k Vám domů. (Toto je v ceně)
       Po vylouhovani, neutralizaci a vyschnutí možno odvézt rovnou k vám a následně pokračovat u Vás doma (na ceně to nic nemění)
       V mezičase než se připraví dveře, tak se pracuje v domácnosti na zárubních.
       Volba zámku a kování je na vás (pouze pro "génia loci" jsem doporučil renovaci původního zámku a kování - pro Vaši orientaci ceny původního mosazneho kování z let 1910-1940 tzv.antik se pohybují od 2000kc) navíc se relativně často vyskytuje jiná rozteč kování a rozměr zámku oproti původnímu.
       Což může vést k mírnému zvýšení ceny vzhledem k náročnosti úpravy, má li být provedená odborně a trvanlivé .

       Jinak pravidla tohoto serveru neumožňují zveřejnění adres soukromých, kontaktních či webových před dohodnutím a uzavřením kontraktu.
       • Andrea K.: Moc dekuji za doplnujici informace. Co se tyce kliky, tak jedna - ta cerna - viz fotky asi moc nepouzitelna, ta druha se asi repasovat da. Nedokazu posoudit. Navic asi nebude jednoduche najit kliku v obchode co bude sedet ? Prosim Vas, uprimne nerozumim tomu, takze se ptam, proc nekdo rika ze louhovani a neutralizace se nemusi delat?
        • Maluji L.: No záleží na zastánci provedení:
         - já zastavam v případě repase odstranění laku a barev že dveří louhováním (rozpustí to všechny možné druhy nátěru až na původní dřevo) získáte tak i po provedení nátěru do budoucna další rezervu na následující nátěry (co vrstva nátěru - to mm navíc) neutralizace se provádí proto,že louh je kyselina.
         Samozřejmě se může stát, že se po louhování ukáže do té doby skrytá třeba hniloba dřeva, která pod vrstvy nátěrů není vidět a je stěží nebo i totálně neodstranitelné. Právě v tuto dobu lze i práce přerušit a vy sama uvidíte v jakém skutečném stavu dveře jsou.
         - další skupina řemeslníků odstraňuje nátěry na dřevo různými odstranovaci barev (což sice jde,ale ne pokaždé určitý odstraňovač působí na všechny druhy barev)
         A další skupina řemeslníků jsou dle mne tzv.rozbrusovaci, kteří původní vrstvu jen prebrousi provedou tmelení a dají vrchní nátěr
         Pak je samozřejmě ještě možnost dveře opálit,ale tomu já se snažím vyhnout neb může dojít ke zbytečnému mechanickenu poškození okrasných lišt a dřeva na dveřích.
         • Andrea K.: Ještě jednou díky za odpovědě a velice užitečné informace. Dotaz, vy tedy navrhujete repas kliky? Myslím, že jedny dveře potřebuji vyměnit kliku a druhé vubec. Jinak prosím Vás, vy děláte i obklady, že? Dívala jsem se na Váš profil. Mám vystavenou ještě jednu zakázku. Tak si říkam jestli se podívate, řekněte jaká by byla vaše nabídka, jelikož by nebylo odvěci "zabít dvě muchy jednou ranou" :D
         • Andrea K.: Dobrý den, prosím Jak Můžete od 22/9?
          • Maluji L.: Termín by šel, obklad po dohodě
           • Andrea K.: Ok super
            • Maluji L.: Dobrý den, trvá váš zájem na renovaci dveří?
 • Andrea K. odpověděl na nabídku Marek K.: Dobrý deň, ďakujem za Vašu ponuku. Uvedená cena je teda za 2 dvere /dvere do obývačky a do spálne so zárubňami/ a zahrňuje: odstranenie povodných náterov, tmelenie, brúsenie, základný a vrchný náter? Koľko času je potrebné na repas dvier? Kedy možete? Najbližší voľný termín? Ja totiž možem napríklad v dňoch od 18-22/8 alebo od 27/8 - 2/9/2018. Potom až od 22/9/2018.
  • Marek K.: Upřímně, já jsem reagoval na nabídku, bych podpořil kolegy:)
   Nebo spíš, bych upozornil na ty částky, které jsou ještě dokonce pod 8tis.
   Ta práce zahrnuje minimálně všechny ty činnosti, které jste vypsala, troufám si říct, že ještě o 30%navíc,by se ta renovace nějak vydařila. Takže myslet si, že přijdu,ocistim,vytmelim,zabrousim a napatlam barvu, pak popřípadě řeknu, že jsou to starý dveře a líp to nejde..,to asi nechcete.
   Jinak dekuji za možností termínu, za vstricnou komunikaci.
   • Andrea K.: Asi Vám nerozumiem čo ste tým myslela, že prečo ste reagoval na moju zakázku = "Upřímně, já jsem reagoval na nabídku, bych podpořil kolegy :) " Vaša cena je teda pevná a za obidve dvere? Robí sa aj luhovanie a neutralizácia? Dvere budu repasované mimo byt? Samozrejme, že chcem aby dvere pekne a kvalitne opravené.
    • Andrea K.: Okrem tejto vystavenej zakázky, mám ešte jednu na obklad steny za kuchyňskou linkou. v profile som videla, že robíte aj tieto práce. Ideálne a určite pre dodávateľa výhodné je urobiť čo najviac zakáziek, rozsah. Tak sa prosím pozrite.
     • Marek K.: Děkuji za nabídku, bohužel jsem min na měsíc zaneprázdněn.
      Pěkný den.
      • Andrea K.: Po 22/9?
 • Andrea K. odpověděl na nabídku Jan P.: Dobrý deň, ďakujem za Vašu ponuku. Uvedená cena je teda za 2 dvere /dvere do obývačky a do spálne so zárubňami/? Čo zahrňuje: odstranenie povodných náterov, tmelenie, brúsenie, základný a vrchný náter? Robí sa aj luhovanie a neutralizácia? Dvere budu repasované mimo byt? Koľko času je potrebné na repas dvier? Kedy možete? Najbližší voľný termín? Ja totiž možem napríklad v dňoch od 18-22/8 alebo od 27/8 - 2/9/2018. Potom až od 22/9/2018. Ale to už som Vám to spomínala, keďže ste reagoval aj na moju zakázku obklad steny za kuchyňskou linkou. :-)
  • Jan P.: Dobrý den. Ideální by bylo dělat to v bytě a mít na to alespon týden byt prázdný. Pospíšil
   • Andrea K.: Dobry den, ptala jsem se vas na par veci, na ktere jsem odpoved nedostala.
    Doplniciji otazka k vyse uvedenym.. cena zahrnuje veskery material (tmel, barvy) , zamek - kovani?
    • Jan P.: Urcite ne
Máte otázku k zakázce? Nejprve se nebo zaregistrujte.