Tato zakázka již není aktuální. Vyberte si z ostatních aktuálních zakázek.

Úklid a domácí práce / běžný úklid bytu a domu

Úklid domácnosti 140m2 - každé dva týdny

Místo: Nová Ves
Termín zakázky: Termín je na domluvě
Neaktivní
Anna Č. Zatím žádné hodnocení
Detail zakázky:

Rozloha domácnosti: 140m2
Počet pokojů: 6

Požadované práce:
Úklid domácnosti

Jiné práce:
Hlídání dětí

Další informace:
Mám čisticí prostředky

Zakázka bude realizována: pravidelně každé dva týdny

Rozsah práce: odhad 4 hodiny

Termín a čas realizace: Termín je na domluvě

Přehled nabídek:

 • Hodnotilo 129 uživatelů
  čas realizace: pracovní dny

  nabízená cena:

  1 180,00 Kč
  Detail nabídky:

  Dobry den pani Anno. Nabidka na 4 hod perfektniho uklidu (viz me reference) vcetne provize pro server a dopravy.

  Datum a čas realizace: flexibilně - Pondělí, Úterý, Středa, Čtvrtek, Pátek
Doplňující otázky:
 • Anna Č. odpověděl na nabídku Lenka U.: Dobrý den, Lenko,
  mohla byste mi prosím více rozepsat cenu? Mohu se zeptat odkud jste a kdy byste případně měla čas na pravidelný úklid? Děkuji a.
  • Lenka U.: Dobry den Anno. Nejak nechapu co tim myslite rozepsat cenu ?
   • Anna Č.: Nevadí, můžete mi tedy napsat návrh termínu úklidu kdy byste mohla a odkud prosím jste? Děkuji
    • Lenka U.: Dobry den, jsem z Prahy a mohu zpravidla v pracovni dobe ve vsedni den. Kdy pripadne uklid potrebujete a oc se presne jedna ?
 • Anna Č.: Ze začátku by mi to vyhovovalo v odpoledních hodinách od 12.30 dále, potom až budete u nás déle, budete vědět co a jak a kde co je tak klidně v dopoledních hodinách. To už nechám na Vás. Úklid potřebujeme 1x za 14 dní, běžný úklid domu, vyluxovat, vytřít, utřít prach, co je rozházené uložit, snažíme se sami ale máme dvě děti a moc práce, znáte to. Asi by bylo lepší se přijet podívat a domluvit se osobně. Moc se mi Vaše reference líbí, někoho jako jste Vy přímo potřebuji :-) Dále pak 2 x ročně po domluvě umýt okna, troubu, mikrovlnku, lednici, vždy a všechno po domluvě, dle počasí apod. Zkrátka běžný úklid. Dle dohody možno i hlídání dětí, promluvily bychom si i o tomto.
  • Lenka U.: Dobry den, az nyni jsem si vsimla, ze se jedna o Novou ves - kde presne tam bydlite ? Jaka je vzdalenost od busu napr. ? Prijit podivat a domluvit se osobne tady moc nejde (viz pravidla serveru).
   • Anna Č.: Aha, ja to tady neznám. Ale už jsem to v rychlosti přečetla, rozumím i chápu. Nová Ves je na trase busu 351 jedoucí z Letňan - od metra C. Cesta od metra busem trvá 25 min, cesta od zast. k nám cca 3 min pěšky.
    • Anna Č.: Dobrý den, jak to tedy s Vámi vypadá, je to pro Vás daleko?
     • Lenka U.: Dobry den Anicko. Zkousim to nejak vymyslet, aby se mi to veslo do programu (ta cesta je celkem dlouha, ale rada bych vam vyhovela). Nevyhoda tohoto serveru je, ze se takove veci tezko dohaduji bez osobniho kontaktu :-( Zkusim se ozvat co nejdrive jakmile vymyslim nejaky termin, aby mi to aspon trosku navazovalo (co nejdrive behem tydne). Pokud byste pripadne mezitim nasla nekoho jineho, tak take napiste sem do zprav. Dekuji za pochopeni. Preji hezky zbytek nedele.
      • Anna Č.: Jste moc, hodná, děkuji, snad to klapne:-) určitě, kdybych se domluvila s někým jiným, hned Vám dám vědět. Krásnou neděli.
 • Anna Č.: Aha, ja to tady neznám. Ale už jsem to v rychlosti přečetla, rozumím i chápu. Nová Ves je na trase busu 351 jedoucí z Letňan - od metra C. Cesta od metra busem trvá 25 min, cesta od zast. k nám cca 3 min pěšky.
Máte otázku k zakázce? Nejprve se nebo zaregistrujte.