Tato zakázka již není aktuální. Vyberte si z ostatních aktuálních zakázek.

Úpravy a přestavby v domácnosti / malířské práce

"Renovace" (nový nátěr přes původní barvu) 4 ks interierových dveří

Místo: Praha 4
Termín zakázky: od 13.05.2019 do 15.05.2019
Neaktivní
Gabriela L. Hodnotili 3 uživatelé
Detail zakázky:

Je třeba natřít 4 ks interierových dveří (2 ks celodřevěné + 2 ks kombinované dřevo se skleněnými tabulemi).
Současný nátěr je určitě původní tzn. zašlý a zažloutlý. Dveře chci natřít na bílo. Bude třeba trochu obrousit (smirkl papírem?), aby nový nátěr držel. Nepotřebuji úplně precizní práci - žádné obrušování až úplně na dřevo, aby byl pak finální nátěr dokonalý. Chci jen, aby se aktuální povrch očistil tak, aby na něj barva chytila a při omývání dveří během uklízení zůstala, kde má :) Barvy po dohodě koupíte Vy nebo já. Nejsou tedy uvedeny v ceně za zakázku. Vzhledem k tomu, že nepožaduji náročnou obnovu s důkladným odstraňováním staré barvy, tak je adekvátní i odměna: 1600-1800 Kč.

Rozsah práce: 4-5 hod

Termín a čas realizace: Kdykoliv - od 13.05.2019 do 15.05.2019

Přehled nabídek:

 • Hodnotilo 194 uživatelů
  čas realizace: po dohodě

  nabízená cena:

  22 000,00 Kč
  Detail nabídky:

  Datum a čas realizace: po dohodě
Doplňující otázky:
 • Mila N.: I s těma dreven..ramama?
  • Gabriela L.: To jsem si uvedomila az posleze, kdyz jsem pridala fotky, ze je treba natrit i ramy. Navrhuji 2100 vcetne ramu.
   • Mila N.: 1785 Kč mi dá portál po odečtu ,Vaší nab.neni v tom auto ani celková doba co tam stravim.cena odpovídá tak na 1,2 dveří.navrhuji tři tis bez barvy děkuji za pochopení.a hezký den Niksic.
    • Gabriela L.: Jo to jste Vy, pane Niksici? :-D Tady Gabina Homerent. Vic jak 2100 za to nedam, neni to zadna drina. Jak zminuji v popisu, jde mi jen o hrube oskrabani nejakym smirglem, aby na to po naneseni special podkladu chytla barva.
     • Mila N.: Cha,dobrý ,stačí zavolat.
      • Mila N.: Stád se tady najde někdo .
 • Ladislav F.: jen cena za m2 jedne strany dvečí je od 350 ,- (zbroušení,nátěr) a někdo si dává i 450,- za m2.Takže jen za obroušeni a natření jedne strany Vás může stát 600,- i víc. A v dnešní době nikdo zadarmo makat asi nebude ,,jeste pokud by si měl kupovat materiál.Já bych to i s těma zárubněma udělal minimálně a to že minimálně za 5500,- .A to mi s tehle částky ještě odečtou asi 15% dolů.
 • Mila N.: Teda snad...
 • Tomáš B.: ...jak pisou kolegove - poptavka je uplne mimo .d
Máte otázku k zakázce? Nejprve se nebo zaregistrujte.