Jak Super Soused funguje?

Super Soused je unikátní způsob, jak nabízet a dostávat sousedskou pomoc v domácnosti. Je to způsob, jak lidé mohou pomáhat lidem a ušetřit přitom peníze i čas.

Potřebujete Super Souseda?

Stačí když zadáte svůj požadavek, úkol nebo problém, se kterým si nevíte rady na našem webu. Super Sousedi vám rádi navrhnou řešení a nabídnou svou pomoc. Vy si už jen vyberete tu nabídku, která nejvíc vyhovuje vašim požadavkům. Po zaplacení pak už jen počkáte na mistra, který splní úkol podle vašeho zadání. Abyste neměli s placením žádný problém, mistra vyplatíme až ve chvíli, kdy potvrdíte, že jste spokojený.

Pokud ne, vrátíme vám peníze zpět, a to je fér.

Chcete se stát Super Sousedem?

Založte si u nás svůj vlastní účet. Stačí kliknout na: Chci být Super Soused a jste tam. Vyberte si řemesla, služby a práce, které chcete nabízet. Dejte si záležet na vyplnění, zadavatelé si vás budou vybírat i podle vašeho profilu. Následně sledujte nabídky práce ve svém okolí a odpovídejte na ty, které vás zaujmou. Pokud si zadavatel vybere vaši nabídku, zbývá už jenom splnit požadovaný úkol. Po potvrzení zadavatelem vám vyplatíme vaše peníze.

Vydělávejte ve volném čase tím, co vás baví.