Garance bezpečné platby

Se Supersoused.cz o své peníze nepřijdete. Platbu bezpečně uchováme až do dokončení realizace. Pro naše zákazníky i Super sousedy zabezpečujeme bezpečné online platby přes úschovu. Jako zákazník máte jistotu, že práci, kterou jste zaplatili, opravdu dostanete a bude úspěšně dokončena, jinak vám bude platba z úschovy vrácena zpět na účet. Super sousedům zase odpadá obava, že by jim zákazník za odvedenou práci nezaplatil.
master_card visa_card fio_bank

Jak to funguje?

Od Super souseda vždy dostanete konečnou cenu, kterou jednoduše akceptujete jedním kliknutím ve své Správě zakázek a zaplatíte domluvenou cenu k nám do úschovy.

Vyberte si Super souseda

Akceptujete nabídku s konečnou cenou, která se vám nejvíce líbí, jednoduše, jedním kliknutím ve Správě zakázek.

safe_half_open

Zaplaťte bezpečně online do úschovy

Vaše peníze jsou v bezpečí v naší úschově až do doby, než potvrdíte, že byly práce úspěšně dokončeny.

safe_open

Potvrďte úspěšně zrealizovanou zakázku

Až po vašem potvrzení, uvolníme platbu z úschovy a vyplatíme vašeho Super souseda.

bulb_icon
Nebaví vás čekat na nabídky v tržišti a chcete na svou zakázku rovnou našeho ověřeného a pojištěného Super profíka? Ozvěte se nám a my vám připravíme nabídku na míru.

Často kladené otázky

 • SuperSoused.cz je webový portál, který propojuje zákazníky se šikovnými sousedy v okolí.
 • Super sousedé se nacházejí převážně ve větších městech. Pokud své město v seznamu lokalit nedohledáte, nezoufejte. Vyberte nejbližší město a lokalitu podrobněji popište v popisu zakázky. Určitě ale nepište přesnou adresu, byla by viditelná pro všechny návštěvníky webu. Spousta sousedů je ochotná za vámi dojet :)
 • Vystavení dokladu je povinností Super souseda. V případě jakýchkoli potíží nás ale neváhejte kontaktovat. Rádi vám se získáním dokladu pomůžeme.
 • Před uhrazením zakázky lze se Super sousedem komunikovat pouze ve veřejné diskuzi pod zakázkou. Po přijetí platby do úschovy se vám zobrazí kontaktní údaje na vybraného Super souseda. Nikdo jiný vaše osobní (kontaktní) údaje veřejně nevidí. Se Super sousedem se tak na detailech realizace domluvíte soukromě. Vzhledem k ochraně osobních údajů není povoleno své kontaktní údaje uvádět ve veřejné komunikaci. To zahrnuje celé jméno, telefonní číslo, adresu, osobní webové stránky, e-mailová adresa nebo například odkazy na sociální sítě.
 • V takovém případě nás co nejdříve kontaktujte. Vzniklou situaci případně zdokumentujte, pokud je třeba. Určitě pro vás najdeme nejvhodnější řešení. Více se dozvíte ve Všeobecných obchodních podmínkách.
 • Super Soused nabízí zákazníkům prostřednictvím zaregistrovaných sousedů pomoc s běžnými domácími pracemi, například montování a skládání nábytku, úklid domácnosti, vyklízení garáže či sklepu nebo mytí oken. Pomůže s malováním bytu, instalatérskými službami, výměnou zámku, opravou spotřebičů či navrtáním poličky. Okolo domu poseká, umyje auto, naštípe dřevo, vyčistí bazén... zkrátka všechno, na co vy nemáte čas, chuť a nebo na to jednoduše nestačíte. Svou pomoc poskytují nejčastěji zákazníkům běžní lidé - sousedi, ale i firmy.
 • Návštěvníci Supersoused.cz vidí pouze vaše křestní jméno, hodnocení a případně vloženou profilovou fotografii. Pokud zadáte zakázku, tak bližší informace, jako například vaše telefonní číslo, uvidí pouze vámi vybraný Super soused.
 • Po dokončení zakázky máte možnost práci vybraného Super souseda ohodnotit. Toto hodnocení se mu propisuje do profilu. Zároveň se zobrazuje u sousedovy cenové nabídky, kde může ostatním zákazníkům pomoci při rozhodování. Jak si sousedy ověřujeme, se můžete podívat zde. Nespolehliví sousedé, se kterými nejsou zákazníci spokojeni, u nás nemají místo.
 • Víte, kolik zaplatíte, rychlost zhotovení, čas realizace si vybíráte sami dle svých možností. Sousedé jsou povini nastavovat konečné ceny podle charakteru zadané zakázky. Supersoused.cz garantuje, že zakázka bude sousedovi vyplacena až poté, co obě strany potvrdí bezproblémové dokončení práce. Sousedé reagují rychle, nemusíte tak dlouho čekat na realizaci. Pokud by přecijen něco neproběhlo podle vašich představ, obraťte se na naši Zákaznickou péči. Jistě potíž vyřešíme.
 • Ano, nemusíte se ničeho bát. Peníze jsou v naší úschově po celou dobu realizace zakázky. Super sousedovi je práce vyplacena až ve chvíli, kdy vy i Super soused potvrdíte, že práce proběhla včas a dle dohodnutých podmínek. Máte tak jistotu, že pokud práce neproběhne dle domluvy, platbu vám vrátíme.
 • Zadáte si zakázku (proklik na odkaz), kde vyplníte, co potřebujete opravit nebo s čím potřebujete pomoci. Zakázku rozešleme Super sousedům ve vašem okolí, kteří poté reagují a přidávají svou cenovou nabídku. Vyberete si, od kterého z nich chcete pomoci a zakázku uhradíte. Platba u nás zůstává v úschově do té doby, než obě zúčastněné strany potvrdí, že byla práce v pořádku odvedena.
 • VOP portálu najdete zde a VOP společnosti Supersoused.cz najdete zde.