Ověření Super sousedů

 

Zaregistrovat se jako Super soused

 

Naše Super sousedy ověřují samotní zákazníci, a to je podle nás tím nejtransparentnějším doporučením. Každý ze Super sousedů má svůj osobní profil, který si můžete kdykoli prohlédnout.

Samolepka "Ověřený profil" v profilu Super souseda

U vybraných Super sousedů si však můžete všimnout samolepky "Ověřený profil" v pravém horním rohu profilu Super souseda. Pokud Super soused úspěšně splnil více jak 15 zakázek a drží limit pod 5% zrušených a 2,5% reklamovaných zakázek, s hodnocením o min. 4 hvězdičkách, je mu přidělena samolepka "Ověřený profil".

ověřený profil Super soused

Ověření od našich zákazníků

Každý profil Super souseda obsahuje informace o počtu zrealizovaných zakázek, počtu hodnocení, ale i počtu zrušených zakázek a reklamací. Hodnocení obsahuje počet hvězdiček, kdy 5 plných hvězd značí nejvyšší spokojenost. Také zde najdete konkrétní recenze, které naši zákazníci Super sousedům přidělili. Ti Super sousedé, kteří mají špatné hodnocení a zákazníci s nimi nejsou spokojeni, nemají na Supersoused.cz místo.

ověřený profil Super soused

 

Zaregistrovat se jako Super soused

 

IKEA montáž nábytku a doplňků

Jen ověření Super sousedé se mohou ucházet o zakázky IKEA montáž nábytku a doplňků. Supersoused.cz zahájil spolupráci s IKEA obchodními domy v oblasti montáží nábytku. V současné chvíli působíme spolu s IKEA domy v Praze, Ostravě, Brně a Bratislavě.

IKEA montáž