Chcete smontovat nábytek IKEA
co nejrychleji a výhodně?

+ =
Zadat zakázku online
 • Zadání trvá jen 2 minuty
 • Jednoduše z počítače i mobilu
 • Bez závazků
 • Již do 3 hodin si vyberete svého Super souseda
anebo
Volejte 228 810 888
 • V pracovní dny
 • Od 8:00 do 18:00 hod
 • O vaší zakázku se naše zákaznická linka ráda postará

Jak to funguje?

Zadejte si zdarma svou zakázku

Zadejte zdarma, jednoduše a rychle svou zakázku na IKEA montáž nábytku a doplňků nebo IKEA montáž a instalace kuchyně. Můžete nám i zavolat a my zakázku za vás zadáme.

Vyčkejte na cenové nabídky

Obvykle již do 3 hodin obdržíte cenové nabídky od ověřených Super sousedů z vašeho okolí. Se Super sousedy můžete u zakázky chatovat a probrat detaily montáže.

Vyberte si svého Super souseda

Svého Super souseda si můžete vybrat nejen dle cenové nabídky, ale i časových možností nebo hodnocení a zkušeností od ostatních zákazníků.

Vaší platbu uvolníme až po dokončení práce

100% garantovaná bezpečná platba. Uschováme vašu platbu do doby, než nám potvrdíte, že montáž byla dokončena. Až poté platbu uvolníme a vyplatíme vašeho Super souseda.

Zadání zakázky během
2 minut

Create work by phone
1.
Vyfoťte nábytek, anebo zadejte název artiklu IKEA
2.
Zadejte svoji adresu
3.
A kontaktní údaje
A JE HOTOVO

Často kladené otázky

 • Zakázku si zadáváte úplně zdarma. Stejně tak za registraci a vytvoření vašeho profilu nic neplatíte. Super sousedé jsou povinni vám nabízet svou práci za konečné ceny, vč. dopravy, pomůcek či materiálu. Vždy záleží na vaší domluvě.

  Garantujeme, že peníze za vykonanou práci budou Super sousedovi odeslané na účet až po dokončení objednávky a odsouhlasení, že práce proběhla v pořádku - jak ze strany zákazníka, tak Super souseda.

 • Zadání zakázky pro Vás není nijak závazné a je zdarma. Stačí vyplnit s čím potřebujete pomoci, kde a v jaký den či hodinu.

  Zakázku detailně popište, aby Vám mohli Super sousedé co nejlépe práci nacenit. Nezapomeňte uvést o jaký nábytek se jedná, kolik kusů nábytku se bude montovat, klidně do zakázky vložte i odkaz na zakoupený nábytek.

 • Prvním a důležitým aspektem je samozřejmě cena, za kterou Vám je Super soused ochoten pomoci. Ceny jsou vždy konečné a záleží jen na vzájemné domluvě.

  Každý Super soused má svůj profil, kde si můžete ověřit, jak dlouho s námi spolupracuje a kolik již zrealizoval zakázek. Dále například kolikrát nedorazil na zakázku, kolik má reklamací nebo kdy byl naposledy aktivní.

  Velkou roli hrají i sympatie a hlavně zkušenosti ostatních zákazníků, které jsou k vidění také v profilu Super souseda. Chtějte znát veškeré informace. Pokud profil Super souseda nesplňuje Vaše očekávání, hledejte dál. Buďte nároční.

 • Naše Super sousedy ověřují samotní zákazníci, a to je podle nás tím nejtransparentnějším doporučením. Každý ze Super sousedů má svůj osobní profil, který si můžete kdykoli prohlédnout.

  U vybraných Super sousedů si však můžete všimnout samolepky "Ověřený profil" v pravém horním rohu profilu Super souseda. Pokud Super soused úspěšně splnil více jak 15 zakázek a drží limit pod 5% zrušených a 2,5% reklamovaných zakázek, s vysokým hodnocením, patří mezi "Ověřené sousedy". A jen "Ověření" mohou reagovat na zakázky IKEA montáž nábytku a doplňků.

 • Vaše kontaktní údaje předáváme až Vámi vybranému Super sousedovi. Nesdělujte své kontakty Super sousedům ve veřejném chatu pod svou zakázkou. Tento chat je veřejný a přístupný všem uživatelům. Jakmile akceptujete nabídku Super souseda a pošlete smluvenou částku do úschovy Supersoused.cz, zobrazí se Vám u zakázky kontakty.
 • Garantujeme bezpečnost pro své zákazníky i Super sousedy. Proto jsou peníze za služby u SuperSoused.cz po celý čas v úschově.

  Vy jako zákazník tak máte jistotu, že v případě nedodání práce, která byla dohodnutá v podmínkách, nebudou peníze Super sousedovi odeslané. Super soused má zase jistotu, že finanční odměna za jeho služby je u nás v úschově a po dokončení práce mu bude odeslaná na účet. Cenové nabídky navíc musí být ze strany Super sousedů konečné a Vás tak nečeká nemilé překvapení v případě doplatků.

 • Cenové nabídky musí být ze strany Super sousedů konečné (vč. ceny za práci, materiálu, dopravy a parkování). Nechte si vždy vypracovat konečnou cenu a nemilé překvapení v případě doplatků na místě už Vás nikdy nemusí trápit.
 • Fotografie jednoduše nahrajete po vložení své zakázky. Stačí kliknout na tlačítko "editovat zakázku" a nahrát fotografie do velikosti 2MB.

Šetřete svůj čas
a montáž nábytku IKEA
nechte na nás.

furniture bed