Tým Supersoused.cz

Osobně prověření Super profíci
Sami vám na zakázku vybereme Super souseda z řad našich super profíků, které jsme osobně prověřili.
Ověření
Do našeho týmu vybíráme profi Super sousedy osobně
Pojištění
Všichni Super sousedi v našem týmu jsou pojištěni
Pohodlí
Žádné dohady a posouvání smluvených termínů. O vše se postaráme za vás.

Naposledy se do našeho týmu
Supersoused.cz přidali

Chcete se přidat do našeho týmu Super sousedů? Dejte nám o sobě vědět.

Jak to funguje?

Zadejte si zdarma
svou zakázku. Zadání trvá jen 2 minuty.
Vyberte si nabídku od
Týmu Supersoused.cz
Sami vám vybereme námi ověřeného Super souseda a postaráme se o vaší zakázku až do konce
Realizace bez dohadů
Super sousedy z našeho týmu osobně prověřujeme. Jsou pojištění a spolehliví. O celou vaší zakázku se navíc stará naše zákaznické oddělení, a to až do konce.
Very professional. Excellent end result.
Jurij K., Herink

Odpovídáme na vaše dotazy

 • Zadání zakázky pro Vás není nijak závazné a je zdarma. Stačí vyplnit s čím potřebujete pomoci, kde a v jaký den či hodinu.

  Zakázku detailně popište, aby Vám mohli Super sousedé co nejlépe práci nacenit. Nezapomeňte uvést o jaký nábytek se jedná, kolik kusů nábytku se bude montovat, klidně do zakázky vložte i odkaz na zakoupený nábytek.

 • Prvním a důležitým aspektem je samozřejmě cena, za kterou Vám je Super soused ochoten pomoci. Ceny jsou vždy konečné a záleží jen na vzájemné domluvě.

  Každý Super soused má svůj profil, kde si můžete ověřit, jak dlouho s námi spolupracuje a kolik již zrealizoval zakázek. Dále například kolikrát nedorazil na zakázku, kolik má reklamací nebo kdy byl naposledy aktivní.

  Velkou roli hrají i sympatie a hlavně zkušenosti ostatních zákazníků, které jsou k vidění také v profilu Super souseda. Chtějte znát veškeré informace. Pokud profil Super souseda nesplňuje Vaše očekávání, hledejte dál. Buďte nároční.

 • Zakázku si zadáváte úplně zdarma. Stejně tak za registraci a vytvoření vašeho profilu nic neplatíte. Super sousedé jsou povinni vám nabízet svou práci za konečné ceny, vč. dopravy, pomůcek či materiálu. Vždy záleží na vaší domluvě.

  Garantujeme, že peníze za vykonanou práci budou Super sousedovi odeslané na účet až po dokončení objednávky a odsouhlasení, že práce proběhla v pořádku - jak ze strany zákazníka, tak Super souseda.

 • Cenové nabídky musí být ze strany Super sousedů konečné (vč. ceny za práci, materiálu, dopravy a parkování). Nechte si vždy vypracovat konečnou cenu a nemilé překvapení v případě doplatků na místě už Vás nikdy nemusí trápit.

Máte nějaký dotaz?

Napište nám

Napište nám prosím zprávu, ozveme se vám.