O nás

Kdo jsme?

Super Soused je unikátní služba vzájemné sousedské pomoci. Spojujeme lidi s problémem v domácnosti se zručnými mistry, schopnými a ochotnými problém vyřešit. Jsme tu pro každého, kdo hledá nebo nabízí svou sousedskou pomoc.

Nestíháte se věnovat drobným domácím pracím? Nerozumíte instalaci PC, či připojení k internetu? Potřebujete namontovat poličku nebo spravit vodovodní kohoutek? Chcete si přivydělat ve volném čase?

Se Super Sousedem trefíte hřebíček po hlavičce. Každý úkol, problém nebo požadavek vám pomůžeme vyřešit velmi jednoduše a nejrychleji jak to jen jde.

Kam míříme?

Super Soused si klade za cíl vytvořit soběstačnou a co možná nejširší komunitu sousedů, ve které každý najde to, co hledá a nabídne to, co umí nejlépe.

Proč objednávat předražené řemeslníky, když vám může pomoct váš soused, jehož hodnocení dobře znáte, za cenu, kterou si dopředu dohodnete?

S čímkoliv se na Super Souseda obrátíte, čeká vás jistá pomoc. Široký záběr práce, zakázek a lidí na jednom místě je garancí toho, že díky Super Sousedovi každý najde to, co hledá. Mistr i zadavatel.