Napsali o nás

Hospodářské noviny
15.09.2015

Nová služba chce vyjít vstříc poptávce po zručných kutilech z nejbližšího okolí. Přivydělat si mohou všichni, kteří nabídnou své dovednosti.

Týden.cz
15.09.2015

Připevnění poličky ke zdi, položení plovoucí podlahy, přestěhování, posekání trávníku či žehlení prádla. To je jen příklad drobných prací v domácnosti, ...

TV Barrandov
15.09.2015

Pokud máte na některé práce levé ruce je dobré si sehnat odborníka. Na těchto internetových stránkách se zaregistroval i šestadvacetiletý Michal, který se vám postará o zahradu. Pracuje v kanceláři a rozhodl se si přivydělávat.

Český rozhlas
20.09.2015

O práce takzvaných hodinových manželů je v Česku rok od roku větší zájem. Zatímco ještě před pěti lety tuto službu nabízelo jen pár lidí, dnes jsou nabídek desítky. Některé nově nabízejí i garanci kvality za odvedenou práci.

aktuálně.cz
15.09.2015

Konec dohadů s neochotnými řemeslníky? Startuje nová služba Super soused. Nabízí přivýdělek všem, kteří nabídnou své dovednosti.

Finanční noviny.cz
15.09.2015

Internetový projekt Super Soused, který chce propojit drobné řemeslníky s koncovými zákazníky, zahájil provoz.

Byty, Domy, Zahrady
15.09.2015

Na český trh vstupuje Super Soused - nová atraktivní služba určená pro širokou veřejnost. Inovativní projekt je určen pro všechny zručné řemeslníky, kutily a šikovné pomocníky, kteří si chtějí přivydělat tím, co umí a co je baví.

měšec.cz
18.09.2015

Propojit řemeslníky, kutily a šikovné pomocníky, kteří si chtějí přivydělat tím, co umí a co je baví a zákazníky, kteří potřebují jejich služby, chce nová online platforma Super Soused. Jde o P2P online tržiště nabídek a poptávek.

Euro
21.09.2015

Vyhrát v loterii je pravděpodobnější než sehnat řemeslníka, který odvede práci za domluvenou dobu a částku. Vše má změnit nový web Super Soused, který zavádí pro kutily a jejich klienty garance, že vše dopadne k oboustranné spokojenosti.

Finparáda.cz
21.09.2015

Super Soused umožňuje vybrat tu nejlepší nabídku z více položek, garantuje předání peněz mezi oběma stranami (zákazníkem a dodavatelem služby), řeší případné spory, umožňuje hodnocení řemeslníků i zákazníků a obecně dává šanci schopným lidem přivydělat si a těm ostatním naopak odstranit starosti při řešení svých domácích problémů.

Právo
22.09.2015

Na český trh vstoupila nová služba určená všem zručným řemeslníkům a kutilům, kteří si chtějí přivydělat tím, co umějí a co je baví. Super Soused, jak se služba jmenuje, je pochopitelně řešením i pro ty, kdo naopak odbornou pomoc potřebují.

Můj dům
22.09.2015

Na český trh vstupuje nová služba Super Soused, která je určena široké veřejnosti a všem zručným řemeslníkům a kutilům, kteří si chtějí přivydělat tím, co mají rádi a baví je to. Super Soused je zároveň řešením pro všechny, kteří potřebují pomoc.

jenprozeny.cz
23.09.2015

Od navrtání poličky po položení plovoucí podlahy, od nastavení satelitu po zprovoznění internetu, od převozu nábytku po kompletní přestěhování, od posekání trávníku po vysázení záhonku, od žehlení až po generální úklid. To jsou příklady služeb, které si zákazník zadá na webovém portálu Super Soused.

Blesk pro ženy
29.09.2015

Šikovných mužů je čím dál méně a sehnat schopného a ochotného řemeslníka je nadlidský výkon. A nám ženám se prostě nechce kromě nákupů, vaření a oprašování domácnosti ještě vrtat poličky. Právě proto vznikl nový web SuperSoused, kde okamžitě seženete hodinového manžela, údržbáře nebo šikulu, který vám opraví počítač.

E15.cz
5.11.2015

V tuzemském internetovém prostoru jsou posledním hitem servery, přes které si lidé nabízejí služby. Patří k nim směnárna Valutomat či půjčovna peněz Zonky, alternativu k taxi Uberu nabízí Liftago a přibyl Super Soused, první tržiště propojující řemeslníky a kutily se zákazníky.

Celebrity Time
6.11.2015

Nová služba Super Soused pomáhá jednomu z pražských Klokánků ve Štěrboholech s přestěhováním šesti bytů a společných prostor. Klokánky musely propustit několik dětí do pěstounských rodin a dětských domovů, protože se z rozhodnutí státu od začátku roku nesmí starat o více než 28 dětí.

iDnes.cz
13.11.2015

Portál supersoused.cz, kde lidé poptávají drobné domácí a kutilské práce, navštěvují po dvou měsících vzniku tisíce lidí, denně je tam v nabídce 150 až 200 zakázek a má přes šest set aktivních řemeslníků.

TV Barrandov
23.11.2015

Klokánek se stěhuje do menšího. Místo 48 dětí si v těchto prostorech hraje už jen 28. Navíc už nemůžou využívat celou budovu, kterou mají k dispozici od magistrátu, ale jen její polovinu. Peníze na vymalování bytů a další opravy Klokánek neměl, a tak pomohli jiní. Nabídli jsme mu, že mu pomůžeme.

hypoindex.cz
27.11.2015

Její členové pomáhají například jednomu z pražských Klokánků ve Štěrboholech s přestěhováním šesti bytů a společných prostor. Peníze na neplánované práce ale nezisková organizace v zásobě nemá. Projekt Super Soused je sice na trhu teprve dva měsíce, ale už Klokánku nabídl svoji pomoc.

Bydlení a život
30.11.2015

V redakci jsme zkusili obvolat několik desítek hodinových manželů, instalatérů či elektrikářů a téměř každý má práci na několik týdnů dopředu. Na tuto skutečnost skvěle reaguje nový internetový portál SuperSoused.cz. Není primárně určen pouze pro řemeslníky profesionály, ale i kutily z řad vašich sousedů. Nemusíte si připlácet za specialistu, když máte v okolí jednoho nebo dva zručné kutili, kteří pomohou za zlomek ceny.

Pražský deník
2.12.2015

Klokánek Štěrboholy: stěhovat pomáhají tety i dobrovolníci. Celou stěhovací akci si vzali na starosti pracovníci společnosti Super Soused. "Jsme velmi příjemně překvapeni tím, že se nám během pouhých dvou dnů přihlásilo několik dobrovolníků, kteří chtějí Klokánku pomoci i zadarmo, nebo za tržně bezkonkurenční ceny.

Česká televize
17.12.2015

Peníze pro Klokánky

E15.cz
17.12.2015

Služba SuperSoused.cz, která propojuje nabídku a poptávku po drobných pracích v domácnosti, za tři měsíce od rozjezdu poskytla zručným řemeslníkům a kutilům přes pět tisíc nabídek na práci. I v předvánočním období se počet zadaných zakázek pohybuje okolo 130 zakázek denně. Plánujeme rozšíření o další aktivity, protože lidé o ně sami projevili zájem.

BLESK
17.12.2015

Sami jsme překvapeni tím, jaký byl o službu hned od samého počátku zájem a jak rychle se mezi lidmi rozšířila a ujala. Proto se brzy chystáme rozšiřovat i do dalších, nejen českých měst. Plánujeme rozšíření o další aktivity, protože lidé o ně sami projevili zájem. Půjde například o pomoc starým lidem či o hlídání domácích mazlíčků.

Právo
22.12.2015

Šikovní řemeslníci a kutilové v Praze a okolí, kteří by si rádi přivydělali a zároveň pomohli ostatním, se mohou přihlásit do zbrusu nového projektu Super Soused. Tato služba propojuje nabídku a poptávku po drobných pracích v domácnosti. Lidé už by tak nemuseli vyhledávat mezi stovkami neznámých firem.

Český rozhlas
22.12.2015

Úklidové firmy mají napilno, lidé platí za jejich služby i tisíce korun. Domácnosti, které si úklidovou firmu nestihly objednat, můžou ale využít i projekty jako je například služba hodinových manželů nebo třeba supersoused.cz. Na internetových stránkách si stačí jen vybrat datum, místo a zvolit si cenu, kterou je zákazník za práci ochotný dát."Zadáte si svůj požadavek a jednotliví ‘supersousedé‘ vám dají svoje nabídky.

České noviny
20.1.2016

Internetový projekt Super Soused, který propojuje drobné řemeslníky s koncovými zákazníky, se po svém loňském spuštění v Praze rozšiřuje i do Brna.

Svobodný monitor
20.1.2016

Služba od loňského září nabídla téměř 2000 zakázek práce řemeslníkům a domácím kutilům.

Mladá Fronta Dnes
21.1.2016

Prostřednictvím webového portálu www.supersoused.cz si lidé mohou objednat například připevnění poličky na zeď, položení plovoucí podlahy, přestěhování, posekání trávníku či žehlení prádla. Po podrobném popisu požadavku se ozývají jednotliví řemeslníci s konkrétní cenovou nabídkou.

Měšec.cz
21.1.2016

Platforma Super Soused, která nabízí v Praze služby řemeslníků, domácích kutilů i pomocnic s úklidem, se rozšiřuje i do Brna. Super Soused poskytuje služby v oblasti řemeslných prací, prací hodinových manželů, stěhování, zahradních prací, pomoci s technickými problémy s PC, TV a spotřebiči, domácími pracemi a úklidem.

Kurzy.cz
22.1.2016

Služba Super Soused odstartovala před čtyřmi měsíci v Praze. I za tak krátkou dobu v hlavním městě dokázala nabídnout téměř 2 000 zakázek práce řemeslníkům a domácím kutilům. Ti svoji pomoc nabídli zákazníkům už více jak 7 200 krát.

Brněnský deník
28.1.2016

Internetový projekt Super Soused, který propojuje drobné řemeslníky s koncovými zákazníky, se po svém loňském spuštění v Praze rozšiřuje i do Brna. Služba od loňského září nabídla téměř dva tisíce zakázek práce řemeslníkům a domácím kutilům.

Právo
30.1.2016

Od ledna se rozjíždí nová zprostředkovatelská internetová služba Super soused i v Brně. Řemeslníci tu nabízejí své dovednosti od běžných oprav až po stěhování a úklid zákazníkům. Odstartovala před čtyřmi měsíci v Praze a vydává se i na jižní Moravu. Za tak krátkou dobu v hlavním městě dokázala nabídnout téměř 2000 zakázek řemeslníkům a domácím kutilům.

Blesk pro ženy
1.2.2016

Určitě znáte službu pod názvem hodinový manžel, který zastoupí vašeho muže v údržbářských pracích doma. Nyní vznikla obdobná služba s méně zavádějícím názvem Super Soused. Zatím si ji můžete objednat v Praze a Brně.

Babinet
12.2.2016

Služba Super Soused odstartovala před čtyřmi měsíci v Praze. I za tak krátkou dobu v hlavním městě dokázala nabídnout téměř 2 000 zakázek práce řemeslníkům a domácím kutilům. Ti svoji pomoc nabídli zákazníkům už více jak 7 200 krát.

TIME4MEN
21.2.2016

Na český trh vstoupil Super Soused – nová atraktivní služba určená pro širokou veřejnost. Inovativní projekt je určen pro všechny zručné řemeslníky, kutily a šikovné pomocníky, kteří si chtějí přivydělat tím, co umí a co je baví.

Impuls
23.2.2016

Rada pro dnešní den

Marianne bydleni
10.3.2016

Opraváři a řemeslníci

BLESK
13.3.2016

Hlavní ekonom Colossea František Bostl ale předpokládá, že do roku 2020 by měla sdílená ekonomika v Česku dosáhnout minimálně 0,5 procenta HDP. Růst významu sdílené ekonomiky pro ČR však podle Bostla nelze opomenout i díky novým projektům, jako jsou Soupersoused.cz

Hospodářské noviny
16.3.2016

Růst významu sdílené ekonomiky pro ČR však nelze opomenout i díky nově vznikajícím projektům jako je například supersoused.cz. Těmto firmám by se mělo dařit hlavně díky návykům českých zákazníků, kteří se naučili využívat internet téměř ke všemu. I proto lze očekávat dynamický růst tohoto odvětví i u nás.

Zeny sro
6.4.2016

Web funguje tak, že si zákazník napíše, co by potřeboval, udá, v jaké lokalitě, a pak čeká, jaký vhodný Super Soused se mu ozve a s jakou cenovou nabídkou. Cenu si může samozřejmě zadat i sám zákazník. Takže jsem nelenila, napsala poptávku a čekala, kdo se mi ozve.

respect
18.4.2016

Vidím číslo v esemesce na slečnu, která prý má nábytek, který mi dá zdarma. Nejdřív jsem ohrnula nos, ale nakonec ve mně vyhraje shánčlivost a volám jí. Gugluju supersoused.cz, ti prý i odvážejí nábytek.

zena-in
26.4.2016

Znáte to. V kuchyni začne kapat kohoutek, obývák už by zasloužil vymalovat, nebo byste ráda nově obložila koupelnu. Jenže jaksi není, kdo by se do toho pustil. Je na čase oslovit Super souseda. Ne, neklepejte na dveře sousedního bytu. Zavítejte na Supersoused.cz

novinky
6.5.2016

Tak proč nevyužít šikovných služeb šikovných lidí ze sousedství, kteří to s vrtačkou umějí líp. Najdete je přes platformu supersoused.cz.

Prekvapeni
16.5.2016

Potřebujete doma vymalovat, stěhujete se, nebo už bydlíte v novém a chcete nově obložit koupelnu? Nebo vám „jen" začal kapat kohoutek, přestal fungovat vypínač a vy si nevíte rady, co s tím? Poradíme vám, jak na to. Svoji poptávku zadáte na stránky www.supersoused.cz.

Česká televize
7.5.2016

Na trhu se ale objevila služba Super soused, chce uspokojit poptávku po drobných pracích v domácnosti a umožnit tak přivýdělek všem, kteří nabídnou své dovednosti.

Vlasta
25.5.2016

Kape kouhoutek, teče záchod? Stačí kliknout.

tyinternety
3.6.2016

SuperSoused.cz z pozice nestranného prostředníka propojuje domácí kutily a řemeslníky s lidmi v nesnázích v domácnosti. Staví přitom na transparentnosti a žádné hodnocení nemaže.

ChvilkaProTebe
15.6.2016

Řemeslníci „POD KONTROLOU“

NovaTV
20.6.2016

Snídaně s Novou

startitup
30.6.2016

Super Soused je nová služba vzájemné sousedské pomoci. Díky ní se můžeš spojit se někým, kdo vyřeší tvůj problém v domácnosti.

TV Barrandov
5.7.2016

Velké množství z nás hledá pomoc i při montáži a sestavování nábytku.

finance.cz
25.7.2016

Obrovského oblibě se těší i služba Supersoused.cz, která také pracuje na principu sdílené ekonomiky. Pomáhá lidem snadněji najít řemeslníka, ale také domácí hospodyňku.

BLESK
26.7.2016

Služby sdílení nabízí například projekt Super soused, který propojuje nabídku a poptávku po drobných pracích v domácnosti.

Česká televize
27.7.2016

Podle prezidenta Hospodářské komory tak čeká trh sdílených služeb dynamický rozvoj. Služby sdílení nabízí například projekt Super soused, který propojuje nabídku a poptávku po drobných pracích v domácnosti.

PrahaDnes
28.7.2016

Server sdílené ekonomiky Supersoused.cz sdružuje poptávky lidí, kteří potřebují v domácnosti s něčím pomoci. Pokud jim nabídnete své šikovné ruce, můžete získat kýžený přivýdělek. Zásadní výhodou této formy brigády či dlouhodobého přivýdělku je kompletní možnost vlastní organizace času.

BLESK
21.8.2016

V Česku vedle ubytování, aut nebo spolujízdy funguje další druh sdílené ekonomiky. Lidé si nabízejí vzájemnou výpomoc v domácnosti.

ČTK
25.10.2016

SuperSoused.cz nediskriminuje uživatele, kteří svoje požadavky chtějí realizovat v kteroukoli hodinu, nezvyšuje cenu podle poptávky jiných zákazníků, ale zákazníkovi dává možnost vybrat si z více nabídek, které jsou přesně pro něj.

Euro
25.10.2016

Dynamické ceny se nově rozšířili i do služeb pro domácnost. Na českém trhu využívá při určení ceny model hybridní aukce služba SuperSoused.cz.

BLESK
25.10.2016

Sdílená ekonomika expanduje do mnoha sfér obchodu a přebírá trend i v sektoru domácích služeb v Česku. SuperSoused.cz nediskriminuje uživatele, kteří svoje požadavky chtějí realizovat v kteroukoliv hodinu, nezvyšuje cenu podle poptávky jiných zákazníků, ale zákazníkovi dává možnost vybrat si z více nabídek.

PrahaDnes
26.10.2016

Služby sousedské výpomoci, které znají čeští zákazníci pod pojmem SuperSoused, rozšířily svou působnost na Slovensko. Sdílená ekonomika opět ukazuje svoji sílu a potenciál. Na základě úspěšného českého startu této formy vzájemné spolupráce lidí byl na Slovensku spuštěn server SuperSused.sk.

Objevit
28.10.2016

V současné době má sdílená ekonomika poměrně velký potenciál, o čemž svědčí i úspěšnost českého startupu SuperSoused.cz. Tento startup, který se zabývá službami sousedské výpomoci, rozšiřuje svou působnost na Slovensko a spouští server SuperSused.sk.

Marketing Sales Media
31.10.2016

Českým start-upům se daří (str. 9)

haloviny
1.11.2016

Sdílená ekonomika expanduje do mnoha sfér obchodu a přebírá trend i v sektoru domácích služeb v ČR. Na českém trhu využívá při určení ceny model hybridní aukce služba SuperSoused.cz.

tyinternety
17.11.2016

Dojde také ke zrychlení doručení objednávky zákazníkovi. Zrychlit v tuzemsku, třeba opravu pračky, zkouší nový portál Super Soused. Tato služba funguje na vzájemné domluvě lidí, kteří hledají nebo nabízejí pomoc s drobnými domácími pracemi.

Český rozhlas
6.12.2016

Češi mají stále větší zájem o vánoční úklid od specializovaných firem

Český rozhlas
6.12.2016

Úklidové firmy mají před Vánocemi napilno. Stále více Čechů si je najímá na vánoční úklid. Za jejich služby jsou ochotní zaplatit i tisíce korun. Největší nápor ale firmy teprve očekávají.

Česká televize
12.12.2016

V Česku už funguje několik aplikací, které pomáhají s úklidem nebo drobnými opravami v domácnosti. Jejich výhodou by měla být hlavně nižší cena.

BLESK
12.12.2016

Zájem lidí o úklid a zajištění domácích prací se oproti loňsku celkově zvýšil. Před vánočními svátky je ale ještě daleko vyšší. V porovnání s loňskem je to 3,5násobně vyšší poptávka. Přičemž 40 procent těchto zakázek tvoří sezonní úklid a mytí oken. Očekáváme však, že hlavní nápor letos ještě přijde.

Marketing Sales Media
12.12.2016

Platformy sdílené ekonomiky už nevytvářejí jen start-upy. I zavedené společnosti začínají využívat volný kapitál k novým projektům, jimiž chtějí v rostoucím segmentu konkurovat. Přitom v ČR už existuje platforma na podobné bázi s názvem SuperSoused.cz. Ta se soustředí převážně na domácí práce, opravy, stěhování a úklid. (číslo 51/2016; str. 19)