Tato zakázka již není aktuální. Vyberte si z ostatních aktuálních zakázek.

Úpravy a přestavby v domácnosti / truhlářské a stolařské práce

Šatník s uložním prostorem na miru

Místo: Praha 6
Termín zakázky: Termín je na domluvě
Neaktivní
Anna H. Hodnotili 3 uživatelé
Detail zakázky:

Zhotoveni vystavené skříně na míru. Preferujeme tvrdé dřevo (dub, buk, ořešák, javor). Práce v rodinném domku v přízemí. Nákres je pouze orientační, je nutná osobní konzultace.

Rozsah práce: 280x310x65

Termín a čas realizace: Termín je na domluvě

Přehled nabídek:

 • Hodnotilo 34 uživatelů
  čas realizace: po dohodě

  nabízená cena:

  58 500,00 Kč
  Detail nabídky:

  Na Praze 6, bude rovněž nutné zajistit parkování ve dvoře či jinde, pokud nelze, pak zaplatit parkovací hodiny.

  Datum a čas realizace: po dohodě
Doplňující otázky:
 • Josef K.: Dobrý den, jakou skříň na míru potřebujete? Velkou malou? Nějaká představa pro nacenění?
  • Anna H.: Dobry den. Se jedna o šatník s uložním prostorem s kvalitního dřeva.
   • Ladislav K.: Dobrý den, opravdu žádnému truhláři k nacenění nestačí specifikace,, Nějakou šatní skříň z úložným prostorem z kvalitního dřeva'' Co nějaké rozměry, nákres alespoň od ruky, kde je členění polic, rozměry, dřevo jaké tvrdé, měkké atd..
    • Anna H.: Dobrý den. Mate naprosto pravdu. Doplnila jsem poptávku. Preferujeme tvrdé dřevo, rozměry jsou přibližně 280х310x60.
 • Anna H.: Děkujeme, máme velký zájem. Je to velká částka a musí být "strop". Více zaplatit za žádných okolnosti nemůžeme. Chceme ještě zeptat za jak dlouho to uděláte a kdy můžete začít?
  • Ladislav K.: Dobrý den, 3-4 týdny, potřebuji tedy ještě vědět jaké dveře tam mají být, zda šoupačky, nebo na miskové závěsy, z nákresu také vidím jen police, ale nikoliv zda i šuplíky, případně kolik?
 • Anna H.: Dobrý den. Myslím že vzhledem k omezenému prostoru jsou lepší šoupačky. Šuplíky bych viděla jen v dolní části. Tak třeba 6... je tam ještě v jedněm místě komín (nepoužíváme). Doplnila jsem to všechno do nákresů, ale jako minule nemůžu ho sem nahrát. Zkusím to provést přes provozovatele stránek...
  • Ladislav K.: Ok, počkám než se zobrazí nový náhled, myslíte 6 šuplíků? Můžeme to udělat ještě jinak dal bych Vám zde cenu jen za práci bez materiálu, jelikož takto platíte provizi za práci i za již zdaněný materiál a to ve výši 15%. Šoupačky v dekoru dřeva,nebo v některé části bude zrcadlo?
 • Anna H.: Ano, 6 šuplíku. Zrcadla nechceme. Ano, to je dobrý nápad. Spočítejte kolik bude stát práce. A dejte vědět, prosím, kdy můžete začít. Pak už to potvrdime a komunikace bude mnohem snadči.
  • Ladislav K.: Mám teď na tento týden práci, ale pak by to šlo. Pokud Vám zde dám cenu za práci, tak peníze budou zaslány na účet tohoto portálu, tedy stále pak po Vás na místě budu chtít peníze na materiál, který ze svého kupovat nebudu. Portál funguje tak, že peníze má ve své úschově do doby než se zakázka zrealizuje a teprve pak po potvrzení zákazníkem posílá peníze na můj účet. Přepíši tedy cenu na cenu za práci včetně provize.
 • Anna H.: Celková částka za všechno (materiál, práce i s provize) nebude přesahovat 100 000? To jsou obrovské peníze a víc vážně nemáme. Parkování je možné před domkem.