Tato zakázka již není aktuální. Vyberte si z ostatních aktuálních zakázek.

Úpravy a přestavby v domácnosti / truhlářské a stolařské práce

Broušení a lakování stolu a židlí

Místo: Praha 10
Termín zakázky: Termín je na domluvě
Neaktivní
Helena S. Hodnotil 1 uživatel
Detail zakázky:

Poptávám broušení stolu (deska cca 110x70cm) a 3 židlí Ton. Viz přidané fotografie.
Po zbroušení poptávám i nalakování, ideálně vše do stejné barevné tóniny. Lak zatím nemám, nechám si poradit, jaký a kolik bude třeba. Náklady za lak jdou za mnou, prosím nabídněte cenu práce.

Termín a čas realizace: Termín je na domluvě

Přehled nabídek:

 • Hodnotilo 42 uživatelů
  čas realizace: po dohodě

  nabízená cena:

  11 000,00 Kč
  Detail nabídky:

  Datum a čas realizace: po dohodě
 • Hodnotilo 12 uživatelů
  čas realizace: po dohodě

  nabízená cena:

  6 845,00 Kč
  Detail nabídky:

  Obrouseni stolu a 3 zidli. Pripadna oprava kytovani. Zakladni barva,brouseni, 2*hlavni barva,2*brouseni,lakovani lakem...doporucuji sjednoceni na bilou...

  Datum a čas realizace: po dohodě
  Požadavky na zákazníka: Nakup zakladni barvy, hlavni barvy, laku,brusne papiry,stetce
  Rozsah práce: Cena za praci bez materialu
 • Hodnotilo 10 uživatelů
  čas realizace: po dohodě

  nabízená cena:

  10 000,00 Kč
  Detail nabídky:

  Dobrý den.

  Cena je za odvoz a následny dovoz zpět. Celkově bych to sjednotil do odstínu např. slonová kost. Cena je za komplet renovaci vč. nátěrové hmoty.

  S pozdravem

  Tomáš K.

  Datum a čas realizace: po dohodě
 • Zatím žádné hodnocení
  čas realizace: po dohodě

  nabízená cena:

  9 000,00 Kč
  Detail nabídky:

  Pro nábytek si přijedu a zase vám ho dovezu, barvu nechám na vás, ale doporučil bych bílou barvu. Více informací případně mohu zdělit.

  Datum a čas realizace: po dohodě
Doplňující otázky:
 • Ladislav K.: Dobrý den, stůl a židle se budou jen lakovat, nebo i mořit do nějakého odstínu a pak lakovat? Případně tím lakováním myslíte barvu?
 • Helena S.: Dobrý den, děkuji za zprávu. Nevím, jaká je správná terminologie :) potřebuji obojí zbrousit; dat tomu novou barvu a nalakovat; aby to zase nějakou dobu vydrželo zátěž. Jestli je to lepší barvou nebo mořením, to nevím.
  • Tomáš K.: Dobrý den.
   Po moření dřeva zůstávají vidět léta a poté se vše přelakuje bezbarvým lakem. To bych konkrétně u těchto židlí nedoporučoval, neboť sedáky jsou překližkové a je dost možné, ze překližka je poškozená, nebo se poškodí odstraňovaním barvy a broušením a pokud by se to namořilo, dělalo by to velmi nevzhledné fleky způsobené další vrstvou překližky. Co se týče stolu, tak vrchní deska vypadá, že je podýhovaná a na několika místech již poškozená, takže to samé jako u židlí. Osobně bych to celé obrousil a natřel barvou, která vše zakreje a nebudou tak vidět léta a poškození
  • Ladislav K.: Židle byly natřeny barvou stůl byl mořený a lakovaný.. Z fotek bych si netroufl říci v jakém stavu je stůl.ale dle mého názoru by namořit šel. U židlí je možné, že až se obrousí barva, tak bude překližka poškozená a opravdu nebude možné použít mořidlo. No pořád je zde ještě možnost použít lazuru, která o něco více kryje, ale stále to není barva.. To bych řešil až na místě.. Jen je to dost práce, jaká je Vaše cenová představa?
   • Helena S.: Dobrý den, děkuji za zprávu i za vysvětlení. Cenovou představu úplně nemám, čekám jaké budou nabídky. Děkuji!
 • Honza H.: Dobrý den, záleží co od nábytku čekáte, jestli chcete aby bylo vidět ze jde o dřevo (půjdou vidět léta - pokud je to vůbec možné- záleží na materiálu) nebo jedtli chcete jen barevně sjednotit stul se židlemi (barvou, léta vidět nebudou. Pokud chcete lakovat (barva- nebudou vidět léta) vyjde to levněji než mořidlem
Máte otázku k zakázce? Nejprve se nebo zaregistrujte.