Tato zakázka již není aktuální. Vyberte si z ostatních aktuálních zakázek.

Úpravy a přestavby v domácnosti / rekonstrukce a přestavby

Zakryti pergoly polykarbonatem

Místo: Mukařov
Termín zakázky: od 14.11.2020 do 15.11.2020
Neaktivní
Jozef H. Zatím žádné hodnocení
Detail zakázky:

Poptavam zakryti pergoly mlecnym polykarbonatem včetně olistovani a podbiti, cca 20m2

Termín a čas realizace: Dohodou - od 14.11.2020 do 15.11.2020

Přehled nabídek:

 • Zatím žádné hodnocení
  čas realizace: po dohodě

  nabízená cena:

  7 000,00 Kč
  Detail nabídky:

  Je možné to udělat za den a materiál bych objednal dle domluvy a hradil by jste je vy. 

  Za práci pro mě a kolegu s povrchovou úpravou 7000 Kč 

  Datum a čas realizace: po dohodě
Doplňující otázky:
 • Kristýna S.: Dobrý den, máte prosím nějaké foto? Materiál máte? Děkuji za upřesnění.
  • Jozef H.: Dobry den, materiál nemam. Poptavam s dodáním materiálu včetně podbiti.
   Dekuji.
   • Luboš M.: ... krásný den. Materiál, cenu dát nelze. Neznám přesně rozměry jednotlivých dílu střechy, jde o makrolon na míru nechat udělat. Pak bude vše lehčí. Vzhledem k syrovému stavu bude asi lepší udělat základní preventivni ošetření dřeva nátěrem.
    Buď foto zkresluje, ale zdá se že střecha není v rovině ale prohnuta. Možná opticky klam.
    Dolní konec střechy, asi svodidla vody bude třeba... aby nebyla rozmáčena zemina na kraji.
    Podbití, jaký materiál? Palubní? Či jiný materiál.
    Za mne jsem schopen dát cenu za přípravu pergoly pro montáž, případně dorovnání a oprava konstrukce. Vím že nemá kam uhnout, ale chybí tam v přední části krátké spoje dřevěné 45st.
    Pak, protože jinak to zde nejde, lze přesně zaměřit makrolon na pruhy. 18m² sice super, ale protože se jedná o pásy bude důležité z jakých délek se bude materiál zhotovování u dodavatele. Jde o prořez, tzv. odpad. Dále, dokončení proti dešti omítka/makrolon zda plech, plášť tmelem. Šrouby musí být speciální pro zastřešení, počet ks je v závislosti na délce atd.
    Tohle je na osobní jednání. No a samotná montáž "listopad" pro tmelení nevím (technologické podmínky tmelu) a nemluvím už o podmínkách pro práci tj. můžeme dojednat termín, začne pršet nebo mrznout a vše je jinak následně. Ideál jaro, tepleji. Do té doby vše nachystat, připravit.
    Mukařov nemám tak daleko, ale kompletní nabídku nejsem schopen dát. Max doprava, montáž, zaměření, oprava a příprava pro montáž. Straší mne to prohnutí dle fotografie.
    Materiál by se proplácet oproti účtu z nakupu a dopravy materiálu. Žádný veksl:-).
    Prostě, cenová nabídka v takovém zadání dle požadavku bez dalších přesných rozměrů a atd, nelze dát. Rád bych, opravdu. Pokud se dá teď, pak je to hazard pro obě strany. Budou neshody..... děkuji za pochopení.... aspoň můj názor.
    • Jozef H.: Dobry den, ty spoje 45’ mam připraveny, konstrukce prohla neni, ta fotka to zkresluje, natřený to je kvalitni barvou 2x, ale na zimu to chci zakryt, chápu ze teplotní podmínky jsou spatne ale věřím ze nějaký den se najde kdy by to šlo udělat, dotmelit by se to klidně dalo na jaře, tam se nedá nic delat. Můžeme se prosím domluvit na osobní obhlidce? Díky
     • Luboš M.: Tady je taková věc nereálná, pravidla supersoused.cz
      Sice jsem tu už nějaký rok.... ale pravidla nejde obejít. Musí být jasná poptávka, i menší, následně nabídky a potvrzení nabídky. Pak zaplacení portálu suoersoused.cz do depozitu. Pak dostaneme vzájemné kontakty na sebe. Po ukončení vzájemné potvrzení a pak dojde k uvolnění peněz.
      Já už hod.manžel jsem roky a logo napovídá že pracují většinou u lidí doma. Je moje hlavní činnost., nikoliv zde brigáda.
      • Jozef H.: Jasný, chápu. Je možné mi prosím tedy poslat cenu na strechu včetně materiálu prosím? Ať mam nejakou představu.

       Dekuji.
       • Luboš M.: ...material chcete 1,3,4 komorovy, s UV či bez. To není jen tak jako chleba :-), vtip, je toho hodně.
        • Luboš M.: ... Dutý komurkový, plochy jednoduchý atd atd. Měla by být přesná specifikace.
         • Jozef H.: Zdravím, chci mléčný polykarbonat s UV ochranou, ať něco vydrží, alespoň 10mm tlusty, kolik komor ma mít je asi jedno, nejakou zlatou střední cestu, ať to nevrze a nezateka a nějaký pátek to vydrží. Bude k tomu potreba pravděpodobně podbiti latema, spojovací materiál a nejake ukoncovaci listy k fasádě ... Díky
 • Luboš M.: ... Krásný večer, materiál vedete? Pokud ano, bude se řezat či jsou díly makrolonu připravený na míru tj.spoje na trámu.?
  Šrouby a spojuvé lišty, překrytí a atd. materiál... vedete?
  • Jozef H.: Dobry den,

   Materiál nemam, bude se pravděpodobně rezat. Rozměry střechy jsou SxH 520x380
  • Luboš M.: Mohu dát nabídku na kompletní revizi stavby, zaměření jednotlivých dílů (pruhů) zastřešení a vytvořit stavební postup prací včetně provedení objednávky (platí materiál zadavatel) u dodavatele makrolonu (bohužel co víc někde funguje a prodejci prodávají jen živnostníkům nebo aspoň musí být živnostník objednavatel).
 • Mila N.: Zdravim,take prosim foto
Máte otázku k zakázce? Nejprve se nebo zaregistrujte.