Tato zakázka již není aktuální. Vyberte si z ostatních aktuálních zakázek.

Opravy v domácnosti a montáž / IKEA montáž a instalace kuchyně

instalace kuchňské linky z IKEA

Místo: Praha 8
Termín zakázky: Termín je na domluvě
Neaktivní
Jan K. Zatím žádné hodnocení
Detail zakázky:

Požaduji kompletní montáž kuchňské linky IKEA METOD, případně po domluvě mohu díly dát dohromady vlastními silami a jednalo by se pak o instalaci spodních skříňek, vrchních skříněk, pracovní desky a montáž spotřebičů (trouba, el. varná deska, MW, lednice, digestoř) na místo. Voda, odpady a elektrika bude připravena kommplet od odborných profesí. Jedná se o kommpletní rekonstrukci bytu, tedy v místě vše nové, bez starých součástí, nic není třeba předělávat nebo likvidovat.

Webové odkazy:

Termín a čas realizace: Kdykoliv - od 15.09.2021 do 29.09.2021

Přehled nabídek:

 • Hodnotilo 130 uživatelů
  čas realizace: po dohodě

  nabízená cena:

  18 620,00 Kč
  Detail nabídky:

  Dobrý den, uvedená cenová nabídka je za kompletní realizaci kuchyně včetně dopravy k Vám, drobného instalačního materiálu a provize tohoto portálu. Pracujeme dva a s kuchyněmi máme dlouholeté zkušenosti. Reference v profilu. Děkuji a přeji hezký den. Rosťa

  Datum a čas realizace: po dohodě
 • Hodnotilo 121 uživatelů
  čas realizace: po dohodě

  nabízená cena:

  18 500,00 Kč
  Detail nabídky:

  Datum a čas realizace: po dohodě
Doplňující otázky:
 • Jan K. odpověděl na nabídku Člen týmu Supersoused.cz : Dobrý den, děkuji za nabídku. Bohužel prakticky identickou cenu nabízí přímo Ikea a tak Vaše nabídka není pro mě nikterak zajímavá. Má představa o přijatelné ceně je kolem 20tisic. AIe i tak děkuji za nabídku a hezký den.
 • Jan K. odpověděl na nabídku Rostislav P. : Dobrý den, vaše nabídka se mi líbí, dotaz - předpokládám, že je to včetně kompletního řešení pracovní desky (3 části). Máte možnosti perfektního spojení desky a její řezů?