Chcete smontovat Nejlevnější nábytek?

https://www.nejlevnejsinabytek.cz + https://www.supersoused.cz =
icon_furniture1
icon_furniture2
Zadat zakázku online
 • Zadání trvá jen 2 minuty
 • Jednoduše z počítače i mobilu
 • Bez závazků
 • Již do 3 hodin si vyberete svého Super souseda
anebo
Volejte 725 566 601
 • V pracovní dny
 • Od 9:00 do 16:00 hod
 • O vaší zakázku se naše zákaznická linka ráda postará

Jak to funguje?

Zadejte si zdarma svou zakázku

Jednoduše a rychle na www.supersoused.cz. Nezapomeňte k zakázce přidat url odkaz na nábytek nebo kuchyňskou linku z eshopu nejlevnejsinabytek.cz.

Vyčkejte na cenové nabídky

Obvykle již do 3 hodin obdržíte cenovou nabídku. Pod zakázkou můžete i chatovat a probírat detaily montáže se Super sousedy.

Vyberte si svého Super souseda

Vybírat si můžete mezi vlastními PROFI montážními týmy Supersoused.cz a ověřenými Super sousedy z tržiště. Pokud se vám nabídka bude líbit, jednoduše ji jen akceptujete

Vaší platbu uvolníme až po dokončení práce

100% garantovaná bezpečná platba. Uschováme vašu platbu do doby, než nám potvrdíte, že montáž byla dokončena. Až poté platbu uvolníme a vyplatíme vašeho Super souseda.

Zadání zakázky během
2 minut

Create work by phone
1.
Nahrajte fotografii nábytku, kuchyňské linky nebo nahrajte webový odkaz na stránky eshopu
2.
Zadejte svoji adresu
3.
A kontaktní údaje
A JE HOTOVO

Často kladené otázky

 • Zakázku si zadáváte úplně zdarma. Stejně tak za registraci a vytvoření vašeho profilu nic neplatíte. Super sousedé jsou povinni vám nabízet svou práci za konečné ceny, vč. dopravy, pomůcek či materiálu. Vždy záleží na vaší domluvě.

  Garantujeme, že peníze za vykonanou práci budou Super sousedovi odeslané na účet až po dokončení objednávky a odsouhlasení, že práce proběhla v pořádku - jak ze strany zákazníka, tak Super souseda.

 • Zadání zakázky pro Vás není nijak závazné a je zdarma. Stačí vyplnit s čím potřebujete pomoci, kde a v jaký den či hodinu.

  Zakázku detailně popište, aby Vám mohli Super sousedé co nejlépe práci nacenit. Nezapomeňte uvést o jaký nábytek se jedná, kolik kusů nábytku se bude montovat, klidně do zakázky vložte i odkaz na zakoupený nábytek.

 • Prvním a důležitým aspektem je samozřejmě cena, za kterou Vám je Super soused ochoten pomoci. Ceny jsou vždy konečné a záleží jen na vzájemné domluvě.

  Každý Super soused má svůj profil, kde si můžete ověřit, jak dlouho s námi spolupracuje a kolik již zrealizoval zakázek. Dále například kolikrát nedorazil na zakázku, kolik má reklamací nebo kdy byl naposledy aktivní.

  Velkou roli hrají i sympatie a hlavně zkušenosti ostatních zákazníků, které jsou k vidění také v profilu Super souseda. Chtějte znát veškeré informace. Pokud profil Super souseda nesplňuje Vaše očekávání, hledejte dál. Buďte nároční.

furniture bed